BUGABOO Novorozenecká vložka Light Grey Melange

• , zakoupeno v FunBaby

• Příjemný fusak
    • Zafixování dítěte
    • Snadno se udržuje

Tato vložka byla skvělou volbou. Hledali jsme s manželkou na podzim nějaký fusak pro našeho 3 měsíčního syna (původně jsme používali zavinovačku, ale z té nám vyrostl a volně pod dekou se mu nelíbí ) a ty, které se nám líbili, byly vykrojený do sporťáku.

Na podzim, jako další vrstva, je vložka ideální. Fusak dobře udržuje teplo a syn nemá studené ruce. Do kočáru bugaboo FOX 3 sedí parádně.

Co velmi kvituji je možnost připevnění syna páskou na suchý zip uvnitř vložky, takže nám v korbě necestuje

Škoda jen, že jsme vložku nekoupili dřív, nemuseli bychom korbu tolik vypodkládat, aby to se synem v kočáru tolik neházelo.

Barva
šedé

Díky své velikosti je ideálním doplňkem do hlubokého lůžka. Kratší velikost zaručuje, že perfektně padne do korbičky a zároveň nechává dítěti dostatek místa. Perfektní řešení pro prvních 6 měsíců života.

Novorozené děti ještě nemají zcela vyvinut systém pro regulaci tělesné teploty. Během prvních měsíců života potřebují dodatečnou vrstvu ochrany a oblečení. Novorozenecká vložka Bugaboo byla navržena speciálně pro tyto první okamžiky života, kdy je důležité udržet dítě v teple a pohodlí.

Novorozenecká vložka Bugaboo je vyrobena z jemné bavlněné látky, která dítě zahřeje v jakémkoliv období. Vložka pro novorozence je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku.

Vložka je kompatibilní ve všemi kočárky Bugaboo (s výjimkou Bugaboo Ant) a je určena do hlubokého lůžka.

Vlastnosti pro děti od narození do 6 měsíců udržuje dítě v teple a pohodlí vyrobena z jemné bavlněné tkaniny poskytuje extra ochrannou vrstvu pohodlná pro každodenní používání udržuje dítě v jedné poloze

Materiálové složení a rozměry

• vnější vrstva: 100% bavlna